Västerbottens

Sudan gelen iyileştirme gücüyle rahatlayın…

Denizlerin ve göllerin ferahlığından gelen sağlık, doğallık ve güzellikle tanışın… Västerbottens yataklarında kullanılan OceanRelax teknolojisi, hem biyolojik, hem de estetik özelliklerine sahip. Mavi-yeşil alglerden mikroskobik bir yosun türü olan Spirulina’dan güç alan bu yöntemle üretilen yatak kumaşı, yatak odanıza deniz esintisi taşıyor. %100 doğal olan ve besin takviyesi olarak da sıkça kullanılan Spirulina ile uyku ihtiyacınız doğal olarak karşılanıyor.

Yün ve pamuk doğallık hissini daha da artırmak için yün ve pamuk malzemelerinden üretilen bu yatak, ayrıca yazlık-kışlık kullanımıyla her mevsimde tam keyfinize göre uyku deneyimi yaşatıyor. Rahatlığınızı en üst düzeye taşımak içinse vücudunuzun 5 hassas bölgesine ekstra destek sağlayan 5 Bölgeli ProZone® Yay Sistemi kullanılıyor. Bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak olan çift taraflı kullanımıyla uyku keyfinizi siz seçebilirsiniz.

OceanRelax Technology Denizlerden gelen vitaminin gücüyle canlanmak isteyenler için mükemmel bir çözüm sunuyor. OceanRelax, hem biyolojik, hem de estetik özelliklerine sahip. Mavi-yeşil alglerden mikroskobik bir yosun türü olan Spirulina’dan güç alan OceanRelax teknolojisi, doğal ve ferah bir uyku sağlıyor. Tuzlu sulu okyanuslarda ve tatlı su göllerinde bulunan %100 doğal Spirulina, genellikle gıda takviyesi olarak kullanılıyor. Bu nedenle OceanRelax, uykunuzu doğal olarak besliyor.

5 – Zone Spring System İnsan vücudunun ayrı noktalara uyguladığı farklı baskıya karşılık 5 çeşit sertlik derecesi olan ProZone®, her noktaya verdiği baskıya göre karşılık veriyor. Böylece kan dolaşımı hızlanıyor, eklemlere ve kaslara gereğinden fazla baskı uygulanmıyor. Sağlıklı kan dolaşımı sonucunda uyku sırasındaki dönüş hareketleri azalıyor, REM (derin) uyku evresi uzuyor.

ProZone® Hälsa için özel olarak üretilen ve Leggett & Platt teknolojisinin en iyi örneklerinden biri olan ProZone® Yay Sistemi, vücudunuzun 5 hassas bölgesine ekstra destek sağlayarak, omurganın doğal eğrisini koruyor, sunduğu destek ve konforla doğal uyku hareketleri yaratıyor, kasların gevşemesini sağlıyor ve size daha sağlıklı bir uyku sunuyor.