Vänern

Uyurken bile enerji alın, kendinizi iyi hissedin…

Çizgileriyle bize yön veren Belçikalı tasarımcı Rik Claerhout’un hayal dünyasını yansıtan Vänern serisi, İsveç doğasının enerjisini yatak odanıza taşıyor. Vänern ayrıca, ProZone® Yay Sistemi sayesinde vücudunuzun 5 hassas bölgesine ekstra destek sağlıyor. Bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak olan çift taraflı kullanımıyla uyku keyfinizi siz seçebilirsiniz.

5 – Zone Spring System İnsan vücudunun ayrı noktalara uyguladığı farklı baskıya karşılık 5 çeşit sertlik derecesi olan ProZone®, her noktaya verdiği baskıya göre karşılık veriyor. Böylece kan dolaşımı hızlanıyor, eklemlere ve kaslara gereğinden fazla baskı uygulanmıyor. Sağlıklı kan dolaşımı sonucunda uyku sırasındaki dönüş hareketleri azalıyor, REM (derin) uyku evresi uzuyor.

ProZone® Hälsa için özel olarak üretilen ve Leggett & Platt teknolojisinin en iyi örneklerinden biri olan ProZone® Yay Sistemi, vücudunuzun 5 hassas bölgesine ekstra destek sağlayarak, omurganın doğal eğrisini koruyor, sunduğu destek ve konforla doğal uyku hareketleri yaratıyor, kasların gevşemesini sağlıyor ve size daha sağlıklı bir uyku sunuyor.

Visco Vänern yatakta ProZone® Yay Sistemi’nin üzerinde bulunan özel üretim Visco katman, vücudunuzun doğal eğrisine mükemmel bir destek sunuyor. Farklı vücut yapı ve ısılarına uyum gösteren özel üretim Visco, vücudunuzun doğal eğrisine mükemmel bir destek sunuyor. Uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerini engelliyor. Ayrıca, terlemeyi de azaltıyor. Uyku kalitenizi önemli oranda artırıyor.