Stockholm

Göllerin serinliğini, rüzgârın ferahlığını yaşatan bir uyku…

Gece uyurken kendinizi deniz veya göl kenarında, dalgaların sesini dinlerken bulabilir ve sudan gelen esintilerle ferahlayabilirsiniz. Doğal bir ısı dengesi sağlayan özelliğe sahip olan Stockholm yatakları, natürel kumaşıyla birlikte size serin ve deliksiz bir uyku yaşatıyorlar.

Stockholm, İskandinav tarzının doğal ve minimalist geleneğini yansıtırken yaylı yataklar içerisinde en fazla yaya sahip olan ProCoil® Yay Sistemi ile de ileri teknolojiyi hizmetinize sunuyor. Bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak olan çift taraflı kullanımıyla uyku keyfinizi siz seçebilirsiniz.

ProCoil® Leggett & Platt’ın kesintisiz ve sürekli yay sistemlerinde en son model olan ProCoil®, yaylı yataklar içerisinde en fazla yaya sahip olma özelliğini taşıyor. Bu benzersiz özelliği sayesinde üst düzeyde, sessiz ve kesintisiz bir uyku konforu sağlıyor. Deformasyona karşı özel ısıl işlemi uygulanmış yay karkası yatağın ömrünü de uzatıyor.

Less Partner Disturbance Technology Eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerinden etkilenip rahatsız olmaları sorununu en aza indiriyor; eşit bir konfor ve kesintisiz bir uyku sunuyor.