Norrbottens

Kendinizi doğanın ortasında hissedeceksiniz…

El işçiliğinin en lüks hali, bu yatakta kendini gösteriyor. Ustaların maharetiyle geleneksel İsveç yatak üretiminin eseri olan Norrbottens yatakları, üst düzey bir konfor yaşamanız için tasarlandı.

Hälsa Norrbottens, Belgium Flax kumaş teknolojisiyle krallara layık lüks bir uyku keyfi sunuyor. Ayrıca, ileri teknolojinin ürünü ProPocket® Yay Sistemi ile birlikte olağanüstü yaylanma hissi veren bu yatak, uyku konforunuzu benzersiz bir seviyeye taşıyor.

Belgium Flax teknolojisinde keten bitkisinin liflerinden üretilen natürel bir kumaş kullanılıyor. Doğal ve değerli oluşu nedeniyle gelenekselleşmiş olan bu malzeme çabuk kuruyor ve tazelik hissi veriyor. Doğanın saflığını yansıtan bu kumaş, doğallığı ve saflığı sevenlerin tercihi olarak öne çıkıyor. Nem emici özelliğiyle biliniyor.

ProPocket® Leggett & Platt LDP yay sistemlerinin en son geliştirilmiş versiyonu olan bu modelde, her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar, kişiye özel tepkiler veriyor, farklı vücut tiplerine mükemmel bir şekilde adapte oluyor ve omurga desteği sağlıyorlar.

El İşçiliği Hälsa yataklarında geçmişin el ustalığını geleceğin teknolojileriyle buluşturuyoruz… Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı yataklarımızın her biri, aynı zamanda ustaların el becerisiyle şekilleniyor.