Mälaren

Yatağınız hiç bu kadar huzurlu ve sağlıklı olmadı…

Yatağınıza her uzandığınızda, İsveç’in ünlü çam ormanlarının canlılık veren taze kokusunu içinize çektiğinizi hayal edin… Mälaren yataklar, hava sirkülasyonu sağlayan Airflow Technology ile size her zaman ferah bir uyku ortamı sağlıyor. Terlemeyi önleyen ve kuruluk sağlayan Airflow Technology, aynı zamanda sizi yazın serin, kışın da sıcak tutuyor.

Mälaren yatağınızın ferahlığı bununla bitmiyor… Hem nem yönetim sistemi Dry&Cool Climate özelliği, hem de terlemeyi önleyen Anti Sweat Technology sayesinde daha da serin ve derin bir uykunun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, vücudunuzun ağırlığını yatağa eşit oranda dağıtan ProPocket® Yay Sistemi ile benzersiz bir yaylanma etkisi yaşayabilir, keyfinize keyif katabilirsiniz. Bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak olan çift taraflı kullanımıyla uyku keyfinizi siz seçebilirsiniz.

Airflow Technology Hava geçirme özelliğine sahip Airflow Technology, güzel ve ferah bir gece uykusu için ideal mikro iklimin oluşturulmasına yardımcı oluyor. Yatağınızla aranızda hava boşluğu oluşturarak hava sirkülasyonu sağlayan Airflow, böylece vücut ısınızı yatağa eşit olarak dağıtıyor ve terin buharlaşmasını sağlıyor. Yatağınız her zaman kuru kalıyor ve sizi rahat ettiriyor. Aynı zamanda sizi yazın serin, kışın da sıcak tutuyor.

“The Commonwealthy Scientific and Industrial Research Organisation of Australia” tarafından onaylanan Airflow Technology, standart yataklara göre 400 kat daha fazla hava sirkülasyonu sağlıyor.

ProPocket® Leggett & Platt LDP yay sistemlerinin en son geliştirilmiş versiyonu olan bu modelde, her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar, kişiye özel tepkiler veriyor, farklı vücut tiplerine mükemmel bir şekilde adapte oluyor ve omurga desteği sağlıyorlar.

YORUM YAP