Jämtlands

Doğanın bir parçası olduğunuzu hissedin…

İsveç’in sessiz ormanlarında, doğanın güzellikleriyle çevrili bir uyku sizi bekliyor… Sessizliğin ortasında, sadece yaprakların arasındaki rüzgârın sesine kulak verirken huzurun tadını çıkarabilirsiniz. Çizgileriyle bize yön veren İtalyan tasarımcı Camilla Zanatta’nın hayal dünyasını yansıtan Jämtlands, Earth kumaşıyla da size doğanın en güzel hediyelerinden birini sunuyor.

Odun hamurundan iplikler kullanılarak üretilen Earth kumaş, ipeksi dokunuşuyla sizi şımartan bir lüks duygusu yaratıyor. Vücudunuzun 5 hassas bölgesine ekstra destek sağlayan 5 Bölgeli ProZone® Yay Sistemi ise uyku konforunuzu dahada artırıyor. Bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak olan çift taraflı kullanımıyla uyku keyfinizi siz seçebilirsiniz.

Earth Technology Tabiat ana, size en güzel ve doğal hediyelerinden birini sunuyor… Yenilenebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir doğal bir kaynaktan doğan bu kumaş, doğayı korurken aynı anda sizin uyku konforunuzu da koruyor. İyi nem emilimini olan iplikler kullanılarak imal edilen Earth kumaş, nefes alan dokusuyla size de derin bir nefes aldırıyor. OEKO-TEX sertifikalıdır; zararlı kimyasaller içermez.

5 – Zone Spring System İnsan vücudunun ayrı noktalara uyguladığı farklı baskıya karşılık 5 çeşit sertlik derecesi olan ProZone®, her noktaya verdiği baskıya göre karşılık veriyor. Böylece kan dolaşımı hızlanıyor, eklemlere ve kaslara gereğinden fazla baskı uygulanmıyor. Sağlıklı kan dolaşımı sonucunda uyku sırasındaki dönüş hareketleri azalıyor, REM (derin) uyku evresi uzuyor.

ProZone® Hälsa için özel olarak üretilen ve Leggett & Platt teknolojisinin en iyi örneklerinden biri olan ProZone® Yay Sistemi, vücudunuzun 5 hassas bölgesine ekstra destek sağlayarak, omurganın doğal eğrisini koruyor, sunduğu destek ve konforla doğal uyku hareketleri yaratıyor, kasların gevşemesini sağlıyor ve size daha sağlıklı bir uyku sunuyor.