Doğal Olarak Kaliteli Malzemeler

İsveç uyku sanatı, dünyanın en iyi yay sistemleriyle buluştu.

ProFlex® Yay Sistemi

İsveç’te üretilen uzun ömürlü yay teknolojisi olan ProFlex®, uyku sırasında omurgayı doğru bir pozisyonda tutmak amacıyla ortaya çıkan en üstün ürün olarak dikkat çekiyor. İsveç’teki demir cevherinin kalitesi ve yüksek saflığı ile yüzyıllara dayanan teknik ve uzmanlığın sonucunda dünyaca bilinen sağlam İsveç çeliğinden üretilen ProFlex®, üst düzeyde kalite ve dayanıklılık sunuyor. Türkiye’de ilk kez Hälsa tarafından sunulan İsveç çeliği, Hälsa yataklarında kendini gösteren İsveç’in sağlamlık ve dayanıklılık geleneğini devam ettiriyor.

ProFlex® Yay Sistemi, geleneksel yay sistemlerinin aksine, aynı kalınlıktaki telin farklı teknolojik uygulamaları sonucunda bölgeler arasında mükemmel bir uyum sağlıyor. ProFlex® ile herkes için ideal bir uyku ortamı sağlanıyor. ProFlex®, kontrollü omurga desteği sayesinde omurganızın doğal şekline uyum sağlıyor ve sağlıklı bir uyku pozisyonu yaratıyor.

5 – Zone Spring System İsveç’te üretilen ve tasarlanan 5 bölgeli yay sistemi olan ProFlex®’te, vücudunuzun hassas bölgelerine destek vermek için 5 ayrı bölgede farklı sertlik bulunuyor. İnsan anatomisine uygun bir şekilde dizilmiş olan farklı sertlikteki yaylar, omuz, bel omurları ve kalça bölgesini ayrı ayrı destekleyerek ergonomik bir yatak yüzeyi sunuyor. Standart yayların aksine, vücudunuzun doğal eğrisini uyku sırasında koruyor, kasların gevşemesini sağlayarak konforlu bir uyku sunuyor.

ProCoıl® Yay Sistemi

Sadece Hälsa’da!

Leggett & Platt’ın kesintisiz ve sürekli yay sistemlerinde en son model olan ProCoil®, sadece Hälsa yataklarında kullanılıyor. Hälsa tarafından Türkiye’de ilk kez sunulan ProCoil® ile hiç olmadığı kadar sessiz ve rahat bir uykunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Yay teknolojisine yenilikçi bir tasarım katan ProCoil®, yaylı yataklar içerisinde en fazla yaya sahip olma özelliğini taşıyor. Bu benzersiz özelliği sayesinde üst düzeyde, sessiz ve kesintisiz bir uyku konforu sağlıyor. Sizin rahatınızı düşünen üstün teknoloji ürünü ProCoil®, yıllar geçse bile sessizliğini koruyor. Deformasyona karşı özel ısıl işlemi uygulanmış yay karkası, aynı zamanda yatağın ömrünü de uzatıyor. Kesintisiz ve sürekli bir uyku deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

Pure HD System

Yaylar, kesintisiz olarak birbirine bağlanarak aynı anda ve aynı dirençte hareket ediyor ve deforme olmuyorlar. Gelişmiş basınç salınımıyla daha ergonomik bir uyku sağlayan ProCoil®, daha fazla kişisel uyku alanı yaratıyor; bedeninizi yenileyerek günün yorgunluğunu azaltıyor. Türkiye’de ilk ve tek olan tasarımı bu özel sistem, tam ortopedik yatak isteyenlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Standart yataklara göre %28 daha fazla yüzey kaplayarak geliştirilmiş bir vücut desteği sağlayan ProCoil®, ayrıca %16 daha fazla stabilite ve %33 daha uzun profil sunuyor.

Active Support Technology®

Kaslarınızın daha doğal bir uyku pozisyonunda dinlenmesini sağlıyor. Active Support Technology sayesinde yatağın içerisindeki yaylar, uyku sırasındaki hareketlerinize anında uyum sağlıyor, vücudunuzu destekliyor, aktif ve rahat bir uyku sunuyorlar.

Less Partner Disturbance Technology

Eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerinden etkilenip rahatsız olmaları sorununu en aza indiriyor. Böylece, gece boyunca herkese kesintisiz ve yüksek konforlu bir uyku sunuyor.

Fine Wire Technology

Isıl işlemle dayanıklılığı artırılmış yaylar sayesinde benzer yataklara göre neredeyse 3 kat daha fazla kullanım süresi sunuyor. Uyku esnasındaki ısı ve nem dengesini %28 daha iyi koruyabiliyor.

ProNatural® Sistem

Bebeğiniz kadar doğal!

Bebeğiniz için her şeyin en iyisini düşünmeniz çok doğal. Bebek
yatakları için özel olarak doğadan temin edilmiş ProNatural® doğal
lateks ile nefes alan yatağında bebeğiniz de rahat nefes alacak.
Hälsa’ya özel olarak Malezya’da kauçuk ağacından üretilen lateks,
%100 doğal oluşuyla yatak içinde hava dolaşımını sağlıyor.
İklimlendirmeyi dengeliyor, ekolojik ve sağlıklı bir uyku ortamı
sunuyor.

Hälsa’da kullanılan lateks eco-INSTITUT® ve Oeko-Tex® sertifikalı
oluşuyla doğaya hiçbir zarar vermeden üretildiğini ve bebeğiniz için
zararlı olabilecek hiçbir madde içermeyen ekolojik bir malzeme
olduğunu kanıtlıyor.

Tamamen hijyenik ve güvenilir %100 doğal lateks, kimyasal
bileşikler içermediğinden doğada biyolojik olarak çözünebiliyor.

Sadece doğal latekste bulunan açık kanallı yapısı ile doğal olarak
nefes alabiliyor, mantar ve küf oluşumunu engelliyor. Doğal lateks,
bu kanallar sayesinde bebeğiniz uyurken oluşan bölgesel fazla ısıyı
tüm yüzeyine dağıtıyor, böylece terlemeyi önlüyor.

Doğal lateks ayrıca bebeğinizin doğal uyku pozisyonuna da uyum
sağlıyor, omurgasını doğru bir şekilde destekliyor. Dayanıklı ve
elastik yapısı ile bebeğinize destek ve konforu bir arada sunuyor.

Hälsa’da tüm yatak kumaşları insan sağlığına zarar verecek
maddelerden arındırılmıştır; kanserojen ve alerjen metaller içermez,
cildi tahriş etmez, azoik boya kullanılmaz ve insan sağlığına zarar
vermez.

ProLatex® Sistem

Doğadan gelen doğallık!

Doğanın dengesi, uyku alışkanlığınızı da değiştiriyor. Malezya’da
Hälsa için özel olarak yetiştirilen kauçuk ağacından üretilen
ve %100 doğal yapısıyla her an rahatınızı düşünen ProLatex®
ekolojik yapısı ile, yatak içindeki hava dolaşımını destekliyor,
iklimlendirmeyi dengeliyor. Esnek yapısı sayesinde uyku anında
hareketlerinize ve değişen pozisyonunuza çok hızlı bir şekilde
uyum sağlıyor, konforu en üst seviyeye taşıyor.

Hälsa’da kullanılan lateks malzeme eco-INSTITUT® ve
Oeko-Tex® sertifikalarıyla doğayla dost olduğunu, sağlığınız için
zararlı hiçbir madde içermediğini kanıtlıyor. Tamamen hijyenik
ve güvenilir bir malzeme olan %100 doğal lateks, kimyasal
bileşiklerden meydana gelmediği için doğada biyolojik olarak
çözünebiliyor, mantar ve küf oluşumuna karşı direnç gösteriyor.

Açık kanallı nefes alan yapısı siz uyurken oluşan ısıyı tüm
yüzeyine dağıtarak terlemenizi önlüyor. Her bir kanal üzerine
uygulanan basınca bağımsız olarak tepki göstermesi sayesinde,
yanınızda uyuyan kişi sizin hareketlerinizden rahatsız olmuyor,
uykusu bölünmüyor.

ProPocket® Yay Sistemi

Olağanüstü Yaylanma!

Amerikan kültürünün yaylanma alışkanlıklarıyla en iyi örtüşen yay sistemi olan ProPocket®, şimdi Türkiye’de sadece Hälsa’da. İleri bir teknolojinin ürünü olan ProPocket®, yaylanma ve esneklik hissiyle oluşan mükemmel bir konfor sağlayarak, sizi eşsiz bir uyku dünyasına davet ediyor.

En Yeni LDP Yay Sistemi

LDP yay sistemlerinin en son geliştirilmiş versiyonu olan ProPocket®, üretim süreçlerini ve kalitesini geliştirmek için sürekli araştırma yapan Leggett & Platt tarafından yaratılan benzersiz bir “pocket”-torba yay sistemi. Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar, kişiye özel tepkiler veriyor, farklı vücut tiplerine mükemmel bir şekilde adapte oluyor ve omurga desteği sağlıyorlar. Kendisine has yaylanma efektine sahip ProPocket®, paketler sayesinde vücudunuzun ağırlığını yatağa eşit oranda dağıtıyor ve benzersiz bir yaylanma etkisi yaratıyor.

Bu yay sisteminde, metrekareye düşen yay sayısı fazla olduğundan, vücudun temas edeceği yay sayısı da artıyor. Bu şekilde daha fazla noktadan destek alan omurga için daha da ortopedik bir ortam sağlanmış oluyor.

Active Support Technology®

Kaslarınızın daha doğal bir uyku pozisyonunda dinlenmesini sağlıyor. Active Support Technology sayesinde yatağın içerisindeki yaylar, uyku sırasındaki hareketlerinize anında uyum sağlıyor, vücudunuzu destekliyor, aktif ve rahat bir uyku sunuyorlar.

Fine Wire Technology

Isıl işlemle dayanıklılığı artırılmış yaylar sayesinde benzer yataklara göre neredeyse 3 kat daha fazla kullanım süresi sunuyor. Uyku esnasındaki ısı ve nem dengesini %28 daha iyi koruyabiliyor.

Less Partner Disturbance Technology

Eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerinden etkilenip rahatsız olmaları sorununu en aza indiriyor. Böylece, gece boyunca herkese kesintisiz ve yüksek konforlu bir uyku sunuyor.

OEKO-TEX Certificate

Yatağınızda kullanılan malzemelerin sağlığınızı tehdit etmediğinden emin olmak ve aynı zamanda doğayı korumak için zararlı kimyasallar içermeyen malzemeler kullanıyoruz. Bu nedenle ProPocket® Yay Sistemi, uluslararası platformda kabul görmüş en önemli ekolojik kalite sertifikası olan OEKO-TEX Certificate belgesine sahip.

LGA Quality Certificate

Hälsa yataklarında kulanılan Leggett & Platt yayları, TÜV Rheinland tarafından dayanıklılık ve esneklik özellikleri açısından LGA Kalite Sertifikası’na değer görülmüştür.

ProEcologıcal® Hibrit Sistem

Doğal olarak rahat, doğal olarak sağlıklı… Kusursuz ergonomi sunan bir uyku ortamı için ileri teknoloji, tabiatın saflığı ile buluştu.
Geleneksel yay sistemlerinin aksine, aynı kalınlıktaki telin farklı uzunluktaki teknolojik uygulamaları sonucunda vücudunuzun bölgeleri
arasında mükemmel bir uyum sağlayan ProFlex® Yay Sistemi ile %100 doğal lateksi bir araya getiren ProEcological®, Malezya’nın
el değmemiş ormanlarında yetişen kauçuk ağacının doğası ve dünyada sağlamlığın simgesi İsveç çeliğinden üretilen son teknolojiyi birleştiriyor.

Dünyada sadece Malezya’da yetişen kauçuk ağacından üretilen lateks malzeme, %100 doğal oluşuyla yatak içerisinde hava dolaşımını sağlıyor, sıcaklığı dengeliyor.

Sadece ekolojik latekste bulunan açık kanallı yapısı ile nefes alıyor, mantar ve küf oluşumunu engelliyor. Ekolojik lateks bu kanallar
sayesinde siz uyurken oluşan ısıyı tüm yüzeyine dağıtıyor, terlemeyi önlüyor.

Kimyasal ya da sentetik bir madde içermeyen, tamamen hijyenik doğal yapısı her pozisyonunuza çok hızlı şekilde uyum sağlıyor, omurganızı destekliyor, uyku konforunuzu üst seviyeye taşıyor.

Her bir kanal üzerine uygulanan basınca bağımsız olarak tepki gösterebiliyor, yanınızda uyuyan kişi sizin hareketlerinizden rahatsız
olmuyor, uykusu bölünmüyor.

eco-INSTITUT® ve Oeko-Tex® sertifikalarıyla ekolojik ve insanlar için zararlı olabilecek hiçbir madde barındırmadığını, uluslararası akrediteye sahip enstitüler aracılığıyla kanıtlıyor.

İsveç’te, sağlamlığı dünyaca kabul edilmiş İsveç çeliğinden üretilen uzun ömürlü yay teknolojisi olan ProFlex®, uyku sırasında omurgayı doğru bir pozisyonda tutmak amacıyla ortaya çıkan en üstün ürün olarak dikkat çekiyor. İsveç’te tasarlanan 5 bölgeli yay sistemi ProFlex®’te, vücudunuzun hassas bölgelerine destek vermek için 5 ayrı bölgede farklı sertlik bulunuyor.